Loading...

Gold AG ft Hysni Klinaku – Lulëkuqe e Pashtrikut

Dueti mes Gold AG dhe Hysni Klinaku sapo u publikua. Fjala është për projektin muzikor “Lulëkuqe e Pashtrikut” që është dedikim për dëshmorin Bafti Haxhiu shkruan veqshqip info. Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Gold AG ndërsa për orkestim Alban Fortuna.