Loading...
Loading...

Një therrje me thikë ka ndodhur para pak minutave në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë.

Sipas burimeve të Indeksonline viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe tashmë është dërguar në QKUK.

Gjithashtu duhet shtuar se viktima në këtë rast është një i mitur, mosha afro 16 vjeç.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente./Indeksonline/

Loading...

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.