Loading...

FIFA jep parashikimin: Shaqiri shënon gol në minutat e fundit dhe ia siguron Liverpoolit trofeun e Ligës së Kampionëve

Futbollisti shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, është parashikuar si futbollisti që do t’ia fitojë Ligën e Kampionëve skuadrës së tij, transmeton Gazeta Metro. Kur jemi në prag të finales së madhe së Ligës së Kampionëve, e cilia zhvillohet mes Tottenham Hotspur dhe Liverpool, edhe FIFA ka dhënë parashikim e tyre. Continue Reading