Loading...

​Serbia arreston një zyrtar të Kosovës

Autoritetet shtetërore të Serbisë kanë arrestuar Marjan Gjokajn, i cili punon për Administratën Tatimore të Kosovës, derisa po kthehej në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur nga kreu i diplomacisë kosovare Behgjet Pacolli përmes një postimin në Facebook.Pacolli dënon këtë veprim të vazhdueshëm të Serbisë kundër qytetarëve të Kosovës dhe Continue Reading